Vítejte na webu Eko úklidových služeb.

 

Vážíme si Vašeho zájmu o úklidové služby založené na ekologických čistících prostředcích a šetrných moderních technologiích, které nezatěžují přírodu.

 

V rámci komplexnosti služeb Vám nabízíme úklidové služby, nákup “eko“ produktů skrze naše distributory a rádi zajistíme i kontakt s našimi partnery v oborech energetiky, vzduchotechniky, klimatizací, výtahů, atp.

 

Naše komplexní péče Vám ušetří čas i starosti. 

 

Náš tým v sociálním podnikání

Jsme běžní lidé s blízkým vztahem k přírodě a chceme její krásy uchovat i pro naše budoucí generace. Do práce jsme se pustili jako sociální podnik a růstem naší společnosti se snažíme vytvářet nová pracovní místa pro zdravotně znevýhodněné osoby.

Myšlenka založit Eko úklidové služby vznikla na základě citátu, který považujeme za srdeční záležitost.

 

„Jen ti blázni, kteří věří, že mohou změnit svět, ho nakonec opravdu změní.“

 

Začít měnit svět jsme se rozhodili tou nejsnazší cestou, a proto jsme začali u sebe. Postupně jsme zkoušeli různé výrobce ekologických úklidových, čistících a pracích prostředků až jsme si doma zvykli používat konkrétní produkty a s těmito výrobky naše pracovníky potkáte při realizaci úklidů a pro vlastní používání je můžete pořídit u našich distributorů.

 

 

Eko úklidové služby nejsou jen společnost s ekologickým nápadem a prodejem ekologických výrobků, ale za touto značkou stojí naše radost, nadšení a chuť předat vlastní zkušenosti dál. Cítíme osobní zodpovědnost za kvalitu životního prostředí, a proto používáme postupy, které jsou šetrné k přírodě i nejmenším členům populace. 

 

 

Kontakt:
Eko úklidové služby s.r.o.
Palackého třída 801
53701 Chrudim III

info@eko-uklid.com


Zásady zpracování osobních údajů